Het team en de groepsindeling

TEAM3

Groepsindeling 

  • Klik hier voor de groepsindeling 2020-2021.

Gea Zwaagstra

Locatiecoördinator

gea.zwaagstra@gearhing.net

Wilma Zwart

Groep 1-2

wilma.zwart@gearhing.net

Willem Zijlstra

Groep 3-4-5

willem.zijlstra@gearhing.net

Hanny Wijnja

Groep 6-7-8

hanny.wijnja@gearhing.net

Martha Baloe

Schoolassistent

Mattie Dijkstra

Administratie

mattie.dijkstra@gearhing.net

Thijs van der Veen

Manager Bedrijfsvoering (gebouwenbeheer en formatie)

thijs.van.der.veen@gearhing.net

 

Anna Marie Hiemstra

Onderwijsteamcoördinator (personeelsbeheer)

annamarie.hiemstra@gearhing.net

 

Ria Jongstra

Manager Bedrijfsvoering (financiën)

ria.jongstra@gearhing.net

Arnold Oosterdijk

Directie

arnold.oosterdijk@gearhing.net

 

Feikje Toering

Directie

feikje.toering@gearhing.net