Het team en de groepsindeling

TEAM3

Groepsindeling 

  • Klik hier voor de groepsindeling 2021-2022.

Marije de Jong

Locatiecoördinator

marije.de.jong@gearhing.net

Wilma Zwart

Groep 1-2-3 (4)

wilma.zwart@gearhing.net

Willem Zijlstra

Groep (4) 5-6

willem.zijlstra@gearhing.net

Hanny Wijnja

Groep 7-8

hanny.wijnja@gearhing.net

Mattie Dijkstra

Administratie

mattie.dijkstra@gearhing.net

Thijs van der Veen

Manager Bedrijfsvoering (gebouwenbeheer en formatie)

thijs.van.der.veen@gearhing.net

 

Anna Marie Hiemstra

Onderwijsteamcoördinator (personeelsbeheer)

annamarie.hiemstra@gearhing.net

 

Ria Jongstra

Manager Bedrijfsvoering (financiën)

ria.jongstra@gearhing.net

Arnold Oosterdijk

Directeur onderwijsteam Noord

arnold.oosterdijk@gearhing.net